Oleme Tallinna 21. Kooli õpilased.

Karl Jakob Vibur - tegevjuht
Karli valvsa pilgu all toimuvad kõik meie koosolekud, planeerimised ja muud tegevused. Just tema hoolitseb selle eest, et me leiaks ka kõige tihedamatest koolinädalatest aega tähtsateks tegemisteks! Kohustustest hoolimata on tegu lõbusa noormehega, keda võib tihtipele kohata kaamera või helipuldi tagant.

Richard Raun - tootearendusjuht
Richard võib pealtnäha tunduda vaikne, kuid tegelikult on tegu väga mitmekülgse ja humoorika noormehega. Tal on alati huvitavad ja loomingulised ideed, mida ta kasutab nii meie toote arendamisel kui ka oma hobides, näiteks muusika kirjutamisel. Richardi loovus ja leidlikkus teevad temast väga kasuliku tiimi liikme.
Heike Elina Maissoo - finantsjuht
 Heike on ülimalt tegus ja tähelepanelik tütarlaps, kellel ei jää ükski number kahe silma vahele. Kuigi ta õpib humanitaarklassis, on ta reaalainetes siiski
tugev ning täpne. Firma raamatupidamise jälgimine sobib talle suurepäraselt.

Henri Ojaste - müügijuht
Tegu on väga avatud, sõbraliku ja lõbusa noormehega, kelle suhtlemisoskustega ei jää me kunagi hätta. Henrile meeldib tohutult ette võtta uusi projekte ja tegemisi, mida ta teeb kogu hinge ja pühendumusega. Ta on valmis vastama kõikidele Teie küsimustele ning ootab juba kannatamatult klientidega kohtumist.

Johanna Hütt - turundusjuht
Johanna näol on tegu väga tööka ja sihikindla tütarlapsega, kes toob Teieni uudiseid meie edusammude kohta ning hoiab Teid kursis meie tegemistega. Lisaks turundustööle on Johanna kindel abiline igas ülesandes.Vabal ajal tegeleb Johanna mitmete hobidega, nende hulgas ujumise ja fotograafiaga.